VAATA: Balmain Hair Care & Styling tootekoolitus 26.03

Balmain Hair Baltic saab uhkusega teatada hiljuti toimunud juuksestiili kollektsiooni ja juuksevärvimise koolituse edukast läbiviimisest, mis toimus 26.-27. märtsil Tradehouse Koolituskeskuses Tallinnas.

Koolitusel osalesid nii juuksurid kui huvilised, kes soovisid oma juuksealast oskusteavet täiendada ja inspiratsiooni ammutada.
Koolituse eesmärk oli õpetada osalejatele hetkel juuksemaailmas olevaid trende ja parimaid tehnikaid juuksestiliseerimise valdkonnas ning pakkuda praktilist kogemust ja teadmisi juuste värvimise valdkonnas.

Osalejad kiitsid koolitust mitmekülgsuse, interaktiivsuse ja professionaalsuse eest.
Kõigil oli ainukordne võimalus õppida otse Balmain Hair rahvusvahelise koolitaja Gatis Timofejevsi käe all.
Koolituselt viidi kaasa hulganisti uusi ideid ja oskusi, mida rakendada oma igapäevatöös või isiklikus stiilis.

Elevust tekitasid kaunid modellid ning elegantsed soengud, mis lendleva kerguse ning kiirusega loodi Gatis Timofejevsi poolt.

Balmain Hair Group peakorter tunnustas meie pingutusi ning meil oli suur au võõrustada Balmain Hair Group esindajaid Edwin Vroegindeweij ja Frank de Vries.

Suur tänu Balmain Hair Baltic meeskonnale ja modellidele, kes muutsid kogu koolituse uhkeks showks!

VAATA: Balmain Hair The New Color juuste värvimise koolitus 27.03

Balmain Hair Couture Estonia saab uhkusega teatada hiljuti toimunud juuksestiili kollektsiooni ja juuksevärvimise koolituse edukast läbiviimisest, mis toimus 26.-27. märtsil 2024 Tradehouse Koolituskeskuses Tallinnas.

Koolitusel osalesid nii juuksurid kui ka huvilised, kes soovisid oma juuksealast oskusteavet täiendada ja inspiratsiooni ammutada. Koolituse eesmärk oli õpetada osalejatele hetke trende ja parimaid tehnikaid juuksestiliseerimise valdkonnas ning pakkuda praktilist kogemust ja teadmisi juuksevärvimise valdkonnas.

Osalejad kiitsid koolitust mitmekülgsuse, interaktiivsuse ja professionaalsuse eest. Neil oli võimalus õppida otse Balmain Hair Couture Baltics peakoolitajalt Gatis Timofejevs'ilt ning said kaasa hulganisti uusi ideid ja oskusi, mida rakendada oma igapäevatöös või isiklikus stiilis.

Galerii New Business of Hair Color koolitusest