Loe, kuidas garantii laieneb juukse pikendustele

Balmain Hair Professional pakub kõikidele naturaalsetest juustest (Human Hair) juuksepikendustele 6 kuulist kvaliteedigarantiid. Oluline on juusksepikenduste eest hoolitsemiseks kasutatada Balmain Hair Professional Aftercare juuksehooldussarja tooteid. 6 kuulise kvaliteedigarantii kasutamiseks on vajalik säilitada juuksepikenduste ostuarve ja Balmain Hair Professional Aftercare toodete ostutõend.

PS! Garantii ei kehti, kui olete juuksepikendusi värvinud või ei ole kasutanud Balmain Hair Professional Aftercare juuksehooldustooteid.

NB! Garantii jaoks peab teil olema alles LOT number. See on tootega kaasas, pakendis sees olev paber. LOT number koosneb 6 numbrist.
Vt. näidis

Balmain Hair Professional annab juuksepikendustele garantii ainult siis, kui pikendusi paigaldab professionaalne juuksur, kes on läbinud Balmain Hair Professionali poolt pakutavate juuksepikenduste pealekandmistehnika spetsiaalse koolituse. Kui juuksepikendusi ei paigalda professionaal või koolituse läbinud spetsialist, siis ei kehti Balmain Hair Professional juuksepikendustele antud garantii.

Balmain Hair Professional elektrilised tööriistad on toodetud kõrgeimate kvaliteedistandardite järgi ja tagavad teile usaldusväärse töökindluse, kui te neid kasutate vastavalt juhistele. Balmain Hair Professional pakub 1 aastast tootegarantiid alates toote ostukuupäevast.
Hoidke ostutshekk alles ostutõendina, kuna seda nõutakse tootegarantii rakendamisel. Garantii ei kehti Balmain hair Professional tööriistadele, mis on ebaotstarbekalt kasutatud või mis on kahjustunud mehhaniliselt. Garantii ei kata kahjustusi, mis on põhjustatud tavapärasest kulumisest, sealhulgas, kuid mitte ainult, kriimustused, hõõrdumised, värvimuutused või pleekimised või muud väikesed defektid, millel on tühine mõju elektritööriistade väärtusele või toimimisele.

Kõigil Memory Hair juuksepikendustel on lubatud kasutada pehmet shampooni, mille PH on lähedane meie naha PH-tasemele (4,5 – 5,5).
Memory Hair ja Fiber juuksepikendusi ei saa värvida, kuna need on valmistatud sünteetilistest juustest.
Memory Hair juuksepikendusi ei tohi sirgendada üle 160°C / 320°F.

Kõiki Balmain Hair Professionali juuksepikendusi saab värvida 3% vesinikperoksiidiga. Kui sulle meeldib värvida inimjuustest (Human Hair) juuksepikendusi, siis on soovitatav kasutada mitmetooniliste juuksevärvitoonide asemel tasaseid värve. Tehke värvitest alati esmalt väikesel alal, et veenduda juuksevärvi sobivuses. Parima tulemuse saavutate, kui kasutate Balmain hair juuksevärve.

Balmain Hair Professional juuksepikendusi ei ole võimalik muuta heledamaks (pleegitada) ja kui pikendused on värvitud, on soovitatav muuta pikendused vaid paar tooni tumedamaks. Pange tähele, et kui teie toode on värvitud, ei saa toodet tagastada ja ainulaadne 6 kuuline kvaliteedigarantii ei kehti.
Ideaalselt sobivad juuksepikenduste värvimiseks Balmain Hair professional juuksevärvid.

Kõiki Balmain Hair Professional naturaalsetest juustest (Human Hair) juuksepikendusi saab kuumtöödelda, lokkida või sirgendada kuni 200°C / 320°F.

See juuksepikendus on ühendatud õhku läbilaskva pitsiga, mis tagab mugava juuksepikenduse kandmise. Ääreosa sulandub sujuvalt teie loomuliku juuksepiiriga. Tuka mõlemal küljel on pikemad juuksesalgud, mis võimaldavad täiendavat integreerimist oma juustega ja soovitud soenguga. Seda juuksepikendust saab mugavalt kujundada lokitangide, sirgendaja ja/või fööniga. Clip-In Fringe (tukk) sisaldab niinimetatud Session Hair tehnoloogiat. See tehnoloogia on segu õhukestest ja paksematest juustest, mis sulanduvad ideaalselt teie loomulike juustega. Tukk on ideaalne lahendus koheste moekate soengute loomiseks ilma lisahoolduseta. Tukk on saadaval 13 värvitoonis.

Kuidas kasutada:
1. Tee oma pea keskele juustesse lahk.
2. Asetage tuka keskmine klamber lahupiirkonna lähedale.
3. Kinnitage ääris külgklambritega juuksejoone lähedale.
4. Vajadusel võid tukka lõhemaks lõigata.
5. Kujunda soeng vastavalt oma soovile.

Balmain Hair Professional Clip-In Fringe tukk sobib kõige paremini koos Catwalk Ponytail’iga, et luua moekas ja pilkupüüdev volüümikas soeng.

Catwalk Ponytail Human Hair on spetsiaalselt välja töötatud professionaalseks kandmiseks. Ülipikk naturaalsetest juustest 60 cm pikkne Clip-In juukselisand on ainulaadse disainiga, mis loob soengule volüümikama ja pikema patsi ehk hobusesaba. Eraldi on välja toodud juuksesalk, mida saab kasutatada hobusesaba krunni ümber keeramiseks, et tagada sujuv sulandumine loomulike juustega ja kogu soenguga.

Inimese juuksed:
Nähtamatu integratsioon tänu viimistluslukule
Catwalk Ponytail Inimese Juuksed 60cm

Kuidas kasutada:
1. Harja ja kujunda oma juuksed hobusesabasse ja kinnita elastse ribaga.
2. Paigalda Catwalk Ponytaili klamber just enda hobusesaba kohale ja keera Velcro alus tihedalt ümber enda hobusesaba.
3. Selle välimuse viimistlemiseks keerake täiendav juukselukk ümber hobusesaba ülaosa, et katta klamber ja kummipael.
4. Harjake pikendusharjaga ettevaatlikult läbi hobusesaba, et eemaldada kõik puntrad.

Lavatagune saladus: loomulike juustega sujuvaks sulandumiseks võtke hobusesabast loomulik juuksesalk ja segage enne hobusesaba ümber mähkimist viimistluslukuga.

KIRJELDUS
Balmain Catwalk hobusesaba
Balmaini Clip-In hobusesabapikendustega saate luua kõrgeid hobusesabasid, madalaid hobusesabasid, põimitud hobusesabasid ja mahukaid kukleid. Balmain Catwalk hobusesabaga on kaasas väike kamm, mis on ühendatud juuksetükiga, et juukseotsi lihtsalt loomuliku hobusesaba külge kinnitada. Viimistluslukk takjapõhjaga tagab täiendava haarde ja on loodud nähtamatuks integratsiooniks.