Kevad/suvi 2020 limiteeritud erikollektsioon on tõeline pilgupüüdja

balmainhair

Uus Balmain Hair Couture limiteeritud kollektsioon on inpireeritud Balmain Paris Kevad-Suvi 2020 moekollektsioonist & uuenenud Balmain logost. Erikollektsioonist leiab lisaks pilkupüüdvatele aksessuaaridele ja kosmeetikakottidele veel tõelise magneti – roosa juhtmevaba sirgendaja koos õlakotiga.

BALMAIN Hair Couture jagab kevad/suvist soengute inspiratsiooni tõeliselt pilkupüüdvate aksessuaaride näol

Selle hooaja roosast napa nahast viimistletud aksessuaarid on tõelised algava suve hitid. Kollektsioon ammutab inspiratsiooni 80-ndate aastate pehmetest pastelltoonidest ja kuldsetest detailidest. Valikus on nii klassikalisi Hair Barrette uues pastelses varjundis, kullast ja napa nahast juuksenõelu, kui ka juukseklambreid, millega tukka mugavalt kinnitada. Ikka kõik selleks, et imelihtsate vahenditega kodusele soengule veelgi kulda ja karda lisada.

JAH, PALUN MULLE Balmain juhtmevaba PINK sirgendaja! 

See pilkupüüdev juhtmevaba sirgendaja on imeline töövahend, mis võimaldab töötada kiirelt ja piiramatult. Sind ootab ees fotosessioon looduses? Oled teel rongiga teise suurlinna kohtumisele? Sind päästab igal ajal ja igas kohas just see imeline juhtmevaba sirgendaja!

Täiustatud titaaniumist ujuvplaaditehnoloogia tagab ühtlase soojusjaotuse kogu plaadi ulatuses, tänu millele saab sirgendajaga teha väga stiilseid soenguid, säilitades seejuures juuste siidisuse, läikivuse ning terve väljanägemise.

  • Kerge, ergonoomiline ja mugav kaasas kanda
  • Juhtmevaba
  • 3 temperatuuri seadistust (alates 160°C kuni 200 °C)
  • Titaaniumist hõljuvate plaatide tehnoloogia
  • Kõrgtehnoloogiline kütteelement
  • Negatiivsetel ioonidel põhinev tehnoloogia
  • Pärast laadimist saab kasutada 40 min
  • Komplekti kuulub: juhtmevaba roosa sirgendaja, kuumakindel stiilne kott, erinevate maailma otsikutega laadijad.

Kuni 1. maini kestab “Toeta oma salongi” kampaania, mille raames on võimalik toetada ilusalonge soetades Balmain Hair Couture tooteid unikaalsete koodide alusel. Soetades Balmain Roosa limiteeritud kollektsiooni sirgendaja kuni 1. maini 2020, saate kingituseks lisaks roosa neopreenist kosmeetikakoti koos minitoodetega (kingituse väärtus 60€). Igale salongile loodud unikaalsed koodid on kajastatud meie Facebook lehel: https://www.facebook.com/pg/balmainhairestonia

Leia unelmate sirgendaja SIIT

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga