Miks valida Balmain Couleurs Couture juuksevärvid?

Balmain Hair Couture on pühendanud 50 aastat luksuslike juukselisandite ja juuksehooldustoodete väljatöötamisele. Pikaajaline professionaalne kogemus juuste värvimise alal on viinud loomuliku jätkuni – Balmain Hair Couleurs Couture loomiseni. Balmain Hair Couleurs Couture on professionaalne tooteliin tõelistele värvikunstnikele & imeline pai juustele! 

Balmain Hair Couleurs Couture värvide piiramatu toonide spekter on inspireeritud ikoonilisest Balmain Hair rahvusvaheliselt väljatöötatud ja edukalt praktiseeritud DNAst. Värvid ja toonerid sisaldavad siidiproteiini, argaaniaeliksiiri, kookos- ja linaseemneõli ning veel mitmeid luksuslikke koostisosasid ja õlisid. Tootevalikus on 64 erinevat värvi, jagatuna viieteistkümnesse värviseeriasse, lisaks vesinikud ja blondeerijad. Värve omavahel segades jõuab juuksestilist ja värvikunstnik oma loomingulisust kasutades piiramatu värvispektrini. Igal aastal töötab Balmain Hair Couleurs Couture väja 12 uut juuksevärviretsepti.
Tänaseks (2023 sügis) on lisandunud värvidele 72 erinevat uut juuksevärviretsepti.

Värvidel on luksuslik kreemine koostis – nii on neid mugav segada ja juustele peale kanda. Ühtlasi ei jäta juuksevärv nahale häirivaid värvijälgi, kuna selles sisalduv kookosõli annab nahale pehmuse ja kaitse. Juuksevärvid rekonstrueerivad ja taastavad juukseid värvimise ajal, kuna sisaldavad kõiki aminohappeid, millest koosnevad ka meie enda juuksed. Juuksevärvide kasutamisel on tulemus ette näha ega paku üllatusi just tänu juuksevärvides kasutatavatele puhastele väikesemolekulistele mikropigmentidele ning madalale ammoniaagisisaldusele. Tulemus on särav ja kauapüsiv.

Balmain Hair Couleurs Couture rahvusvaheline koolitaja Kasper Heemskerk ütleb, et Balmain Hair Couleurs Couture hakkas professionaalidele suunatud juuksevärve välja töötama juba 8 aastat tagasi: “Kuna oleme luksuslik kõrgmoebränd, on kreatiivsus väga olulisel kohal ning iga juuksur saab välja töötada just tema kliendi juukse- ja nahatooni ning isiksusega sobiva juuksevärvitooni.” Samuti lubab Kasper, et kõik Balmaini Hair Couleurs Couture juuksevärve kasutavad juuksurisalongid pakuvad tõeliselt elamusliku kogemuse, seda saab nimetada lausa juuksespaaks!

Intervjuu Kasper Heemskerk’ga, pikaaegse juuksuri ja Balmain Hair Couleurs Couture rahvusvahelise koolitajaga.

Miks on Balmain Hair Couleurs Couture juuksevärvid nii erilised?
Balmain Hair Couleurs Couture juuksevärvide piiramatu toonide spekter on inspireeritud ikoonilisest Balmain Hair DNAst. Juuksevärvid  sisaldavad siidiproteiini, argaaniaeliksiiri, kookos- ja linaseemneõli ja veel mitmeid luksuslikke koostisosasid ja õlisid. Tootevalikus on 64 erinevat värvi, jagatuna viieteistkümnesse värviseeriasse, lisaks vesinikud ja blondeerijad. Juuksevärve omavahel segades jõuab juuksur ja juuksestilist oma loomingulisust kasutades piiramatu värvispektrini.

Pikaaegse juuksepikenduste kogemusega brändil on välja töötatud ka clip-in’id erinevatele värvitoonidele, mida iga inimene saab enda juustes proovida ning näha, kuidas see juuksevärv talle sobib.

Võib öelda, et meie juuksevärvide puhul on ühendatud lihtsus ja kreatiivsus. Lihtne kasutada, aga tulemuseks võib olla tuhandeid erinevaid juuksevärvitoone.

Mida soovitad koduseks juuste hoolduseks?
Soovitan kasutada vaid väga kvaliteetseid juuksehoolduse hooldustooteid, mis tekitaksid tervete juuste väljanägemise, sest värv püsib hästi peal just tervetel juustel. Iga kord shampooni, palsamit, üks kuni kaks korda nädalas maski. Oluline on juuste pesemisel juuksehooldustoodete õige kasutusjärjekord: shampoon, mask, palsam!
Väga hea on kasutada juuste pesemisel Overnight Repair Seerumit, mida võib ka segada juuksemaskiga, selleha niisutate juukseid sügavuti ja aitate taastada juuksestruktuuri.
Samuti soovitan kasutda just värvitud juustele välja töötatud kerge struktuuriga Couleurs Couture tootesarja värvihooldustooteid, et säilitada oma tooni.

Miks on oluline juuste pesemise ajal juuksehooldustoodete järjekord?
Juuste pesemisel on VÄGA oluline just juuksehooldustoodete ÕIGE järjekord.
– Shampooni põhiline eesmärk on pesta peanahka ja juukseid. Lähtuvalt shmpooni pH-tasemest, avab shampoon juukse soomuse (kutiikuli), peseb kutiikuli alt. Kutiikul jääb avatuks.
– Mask põhiline ülesanne on juukseid niisutada ja taastada juuksestruktuuri.
– Palsami põhiline ülesanne on lähtuvalt palsami ph-tasemest sulgeda juustes kutiikul ja katta juuksekarv imeõhukese kaitsekihiga. Kui kutiikul jääb avatuks, aurustub kõigepealt niiskus ja juuksed muutuvad kuivaks. Seejärel khjustavad juukseid kahjulikud keskkonamõjud ja UV-kiirgus. Avatud kutiikulid lägevad omavahel sõlme ja tekivad pusad.

Milliseid juuksehooldustoodete liine Balmain Hair tootesarjas pakutakse?
Balmain Hair on tänaseks kõige laiema luksusliku tootesortimendiga juuksehooldustooteid tootev kaubamärk maailmas.
Meie tooteportfellis sisalduvad paljud juuste hoolduseks ja soengute stililiseerimiseks vajalikud tooteliinid:
– Hooldustooted,
– Stililiseerimise tooted,
– Reisisuuruses tooted,
– Profidele suunatud tooted – juuksevärvid, aktoivaatorid, blondeerijad, töövahendid,
– Kammid ja harjad,
– Elektroonika,
– Juuste aksessuaarid ja -kaunistused,
– Kaks korda aastas esitleme erikollektsioone kevad/suvi ja sügis/talv,
tulemas on väga palju uut huvitavat…

Millised on täna juuksetrendid?
Üks märksõna on gender fluidity ehk tüdrukud kannavad pigem poisilikke lõikusi, nt üks trend on pompadour-lõikus ehk ülekammitud ja fikseeritud soeng, millele on lähenetud pisut feminiinsema nurga alt. Värvidest on moes naked – toonid ehk mitte tugev plaatinablond, vaid pigem beežikad, nahatooni. Oleme kõrgmoebränd ja me ei propageeri väga tugevaid värve.

Teie brändisaadik on olnud näitlejanna Milla Jovovich.
Oleme kõrgmoebränd ja meie jaoks on mõistagi tähtis olla seotud isikutega, keda jälgib kogu maailm. Samas on juuksevärvid mõeldud lõppatarbijale, kes peaks suutma meie kõneisikuga samastuda.

Balmain Hair Couleurs Couture tooteid kasutavad tänaseks väga paljud Baltiriikde naised ja mehed. Väga hea meel on tõdeda, et Balmain Hair Couleurs Couture kaubamärk muutub järjest populaarsemaks siin piirkonnas!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga