BALMAIN HAIR juukseid sügavuti niisutav eliksiir argaaniaõliga / Argan Moisturizing Elixir 20ml travel

17.50

Laos

Taastava toimega seerum orgaanilise argaaniaõliga lisab juustele niisutust, pehmust, siledust ja elujõudu, sealjuures jätmata juustesse jääke. Siidiproteiin ja argaaniaõli säilitavad optimaalse niiskustaseme juustes, parandades ning kaitstes kahjustunud, kuivi ja nõrku juukseid kahjuliku keskkonna mõju eest. Eliksiir annab juustele teemantläike, niisutab ja silub kahjustatud juukseid. Balmaini Hair signatuurlõhnaga.
Argaania eliksiir erineb õlist oma unikaalse koostise tõttu. Balmain Hair argaania eliksiir on toodetud vee baasil, mitte õli baasil, see on väga suur erinevus.
Vee baasil valmistatud toode ei jäta erinevalt õlist juukseid raskeks ega tolmule vastuvõtlikuks, kuna eliksiiris olev vesi aurustub juustest mõne minutiga, jättes juustesse vajalikud toitained ja niisutavad komponendid.

Kasutamine: Pärast juustepesu kanda paar tilka eliksiiri peopesale ja kanda ühtlaselt niisketele või kuivadele juusteotstele. Mitte loputada. Kätele jäänud eliksiir masseerida käenahka, eriti hästi toimib küünenahkade niisutajana!

Kogus: 20ml