fbpx

BALMAIN HAIR koonus lokipulk 13-25mm / Ceramic Conical Curling Wand 13-25mm

249.95

Laos

Keraamilise paagiga ümar professionaalne lokipulk tagab ühtlase kuumusega juuksesõbraliku viimistluse. Balmain Hair on võtnud oma tangides kasutusele uuendusliku negatiivsetel ioonidel ja infrapuna kuumusel põhineva tehnoloogia, mis parandab juuksestruktuuri ning sulgeb juuste välimise (kutiikul) kihi, seeläbi vältides juuste kahjustumist!
Disainitud 13-25mm kitsenev paak tagab ühtlase kuumusega juuksesõbraliku viimistluse. Kitsenev, koonuseline paak võimaldab luua väga erineva suurusega lokke ja laineid – kasuta vaid oma loomingulisust! Lokipulgas kasutatud keraamika juhib ja säilitab efektiivselt kuumust ning toodab niisket soojust, mis ei lõhu ega kuivata juust. Vastupidiselt seob see juustes niiskuse, mille läbi juuksed muutuvad säravamaks ja on vastupidavamad ilmastiku kahjustava mõju suhtes.
Professionaalsed lokipulgad tagavad volüümikad ja pehmed lokid. Jahe otsik kaitseb juuste koolutamise ajal sõrmi kuumuse eest. Spetsiaalselt külge ehitatud turvaalus võimaldab soengu tegemise ajal asetada tangid pinnale ohutult.
– Paagi läbimõõt 13-25mm ja paagi pikkus 14cm 
– 360º pöörlev juhe (3,6m)
– Reguleeritav temperatuur 160ºC kuni 220ºC
– Ergonoomiline ja mugav käes hoida
– Jahe otsik kaitseb juuste koolutamise ajal sõrmi
– Universaalne pinge (220-240V · 50/60Hz)
– Unerežiim pärast 60 minutit
– Negatiivsetel ioonidel põhinev tehnoloogia
Key-lock lukustatav funktsioon

Komplekti kuuluvad: Balmain Hair kuumakindel kott ja 4 juukselõksu