BALMAIN HAIR professionaalne föön / Professional Blowdryer Black & Gold

(1 ülevaade)

Täielikult uuenenud Balmain Hair föön, mille uuel ja töökindlal tehnoloogial põhinev DC-mootor koos AC-otsikuga tagab väga tugeva õhuvoo, kiirendades oluliselt juuste kuivatamiseks kuluvat aega.
Uuenenud välisdisainis on kasutatud ergonoomilist, käes mugavalt hoidvat mittelibisevat materjali. See kõik on kombineeritud omavahel Balmain Hair luksuslike põhivärvidega, milleks on läikiv ja matt must kuldsete elementidega.
Built-in Ionic tehnoloogial põhinev generaator toodab fööni töötamise ajal miljoneid negatiivse laenguga ioone. Uus tehnoloogia tagab juuste kuivatamise käigus kutiikuli kiirema sulgumise, säilitades juustes sees olevat niiskust, samal ajal vältides pusade tekkimist ja tagades särava ning sileda lõpptulemuse. 2 kiiruse ja 3 täpse kuumuse seadistusega (sealhulgas cool shoti funktsioon) varustatud föön aitab vältida kuumakahjustusi, et kaitsta loomulikku sära.
– Täielikult uuenenud disain
– 2100-2500W DC-mootor + AC otsik
– Täielikult uuendatud Built-in Ionic-tehnoloogia
– 2 kiirust, 3 temperatuuri, kiire jahutusfunktsioon
– Väiksem müratase
– Kaal 447g
– Pöörleva otsaga kaabli pikkus 3

Kasutamine: Pihustage juustele Thermal protection kuumakaitse spreid. Seejärel paigaldage otsik föönile. Valige soovitud temperatuur ja kiirus.

269.95

Laos