fbpx

Balmain Hair panus jätkusuutliku tuleviku poole

BALMAIN HAIR PÄRAND

ÜLE 45 AASTA PROFESSIONAALSET KOGEMUST
Balmain Paris moebrändi osana omab Balmain Hair Couture enam kui 45 aastat pärandit juustele oluliste põhiosade kombineerimisel uusimate catwalk-trendidega. Kollektsioonid on inspireeritud lavatagustest saladustest ja peegeldavad kõike, mida naine vajab, et luua ülim catwalk-inspireeritud välimus.
Nende 45 aasta jooksul kinnitas Balmain Hair Couture oma tõsiseltvõetavust luksusbrändide valdkonnas.

Kompromissitult pöörame maksimaalset tähelepanu detailide täiuslikkusele ning uurime ja loome alati uusi tehnikaid, et tagada parima kvaliteediga tooted, austades samas alati meie uhket ja rikkalikku pärandit.
Kõik Balmain Hair Couture erikollektsioonid koosnevad detailideni lihvitud terviklikest nägemustest ja enimmüüdud TOP-toodetest.

Meie disaini-, tootmis- ja müügimeeskonnad tõstavad pidevalt toodete taset, mis kindlustab brandi staatust maailma kõrgmoe tasemel. Pärandil, loovusel ja innovatsioonil põhinev pikaajaline visioon on Balmain Hair Couture’i edu ja paljutõotava tuleviku tagaja.

SUUREPÄRASED TOOTED JA TEENUSED

* Vägivallavaba
Kõik tooted on julmusevabad, mis tähendab, et tooteid ei testita loomade peal ega kasutata lapstööjõudu.

* Vegetarian
Kõik Care & Styling kollektsiooni tooted on vegetarian. Loomsete koostisosade – nagu siidi ja kašmiiri töötlemisel ei kahjustata loomi.
Siidiliblikas väljub kookonist enne siidi töötlemist ja kašmiirvilla kogutakse kevadisel hooajal, mil kitsed loomupäraselt oma talvekarva maha ajavad.

* Parabeenid
Kõik Care & Styling tooted on parabeenidevabad

* Sulfaadid
Šampoonides kasutatavad sulfaadid on pindaktiivsed koostisosad, mida kasutatakse vahu tekitamiseks ning rasu, soengujääkide, mustuse ja saasteainete eemaldamiseks peanahalt ja juustelt.
Ulatuslikud testid näitasid, et need on toodete koostise jaoks kõige leebemad, tõhusamad ja ohutumad pindaktiivsed ained.
Näiteks: naatriumlaureetsulfaadil on pikaajaline tõestatud toimivus kosmeetikas ja Cosmetic Ingredient Review (CIR) on selle heaks kiitnud ohutu pindaktiivse ainena. CIR vaatab põhjalikult läbi ja hindab kasutatud koostisosade ohutust avatud erapooletul ja asjatundlikul viisil.
Balmain Hair Couture uuendab, täiendab ja kaasajastab pidevalt toodete  koostisi, praeguseks on Volume šampoon ja Balmain Homme Hair & Bodywash juba sulfaadivabad.

* Pakendi taaskasutus
Balmain Hair Couture hoolib väga keskkonnast, seega on kõik pakendid täielikult taaskasutatavad.
Balmain Hair Couture panustab ka keskkonnareostuse vähendamisele, ning kogub maailma suurimalt ujuvalt plastiksaarelt kokku jääke, millest omakorda taaskasutuse käigus valmistatakse toodetele pakendeid.

* FCS paber
Balmain Hair Couture hooldustoodete karpidena kasutatav paber on valmistatud FSC sertifikaadiga paberist, mis on kogutud ja toodetud vastutustundlikult.

* Energiasäästlikkus
80% Care & Styling tootmisest toimub suvisel perioodil päikeseenergial, kasutamata fossiilseid kütuseid.

* Juustele parima pakkumine
Kuna Balmain Hair Couture poliitika on, et mitte ükski toode mitte kuidagi ei kahjustaks juukseid, siis kasutatakse väga palju käsitöötehnikaid.
Kõik kammid on valmistatud käsitööna ning iga kammipii on käsitsi poleeritud vältimaks juuste võimalikku kahjustumist.
Harjades kasutatud naturaalsed metssea turjaharjased on pärit toiduainetetööstuse jääkproduktidest.
Balmain Hair Couture valikus on ka osad kammid ja harjad kaetud reaalse 14K kullaga, mis väldib toodete kulumist ning annab ääretult kauni ning glamuurse tunde kasutajale.

Balmain Hair Couture on tänulik oma edu üle ning toetab jätkuvalt tehtut jäädes truuks enam kui 45 aastat tagasi alguse saanud pärandile.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga