Ettevõttest
Balmain Hair on sündinud Balmain Paris moebrändi osana, mis ühendab uusimad moetrendid ja juustehoolduse põhitõed. Balmain Hair pöörab hoolikalt tähelepanu detailidele ja täiuslikkusele ning alati uuritakse ja luuakse uusi rakendustehnikaid, et tagada parima kvaliteediga tooted, samal ajal austades nende uhket ning rikkalikku pärandit.

Mitte ühelgi teisel luksuslikul juuksehoolduse brändil ei ole sellist lausa elustiilina pakutavat valikut – juuksehoolduse tooted, soengute viimistluse tooted, harjad, kammid, föönid, sirgendajad, 18K kullaga kaetud juukseaksessuaarid, juuksevärvid, maailmakuulsate juukselisandite ja 100% kõrgeima kvaliteediga siidist padjapüürideni välja.

Kollektsioonid on inspireeritud backstage saladustest ja peegeldavad kõike, mida naine vajab, et luua kaunis ning luksuslikult hoolitsetud soeng ja välimus. Balmain Hair kollektsioon koosneb tipptasemel täiuslikest ning vaid enimmüüdud toodetest, et saavutada kergelt hallatavad, pehmed, läikivad ning terved juuksed.

Balmain Hair näol on tegemist täiesti cruelty-free luxury brändiga, lisaks toimub kogu toomine suvisel perioodil päikeseenergial. Kõik Balmain Hair selge visuaaliga pakendid on loodud taaskasutatud materjalidest.

   
Telefon: +372 5275 057
E-post: support@balmainhair.ee
Firma nimi: Beauty Brands OÜ – Balmain Hair Baltikumi esindus

Luxury Brands OÜ – Balmain Hair Baltikumi e-poodide partner

Reg. kood: 14280457
Arveldusarve: EE217700771002629941 (LHV)
Aadress: Pärnu mnt. 160c, Tallinn 11317 Eesti
Reg nr: EE101981798