fbpx

ILHAM MESTOUR Balmain Hair artistik direktor

Ilham Mestour on Casablancas sündinud Maroko/Hollandi päritolu juuksur, kes kolis lapsena Hollandisse. Hiljem läks ta mõneks ajaks tagasi Marokosse ning naases teismelisena Hollandisse. Ilham on juba lapsest saati tundnud kirge juuste vastu, pärinedes Marokost, kus naiste juuksehoolduskultuur on väga oluline. Ta on öelnud, et on lummatud mõjust, mis juustel on meie üle ning ta on alati teadnud, et see on midagi, millega ta tahab tegeleda.

Läbi aastate on ta Moenädala raames teinud koostööd ning kujundanud soenguid Armani, Burberry, Max Mara, Fendi, Rick Owensi, Ferragamo ja Zac Poseni moeetendustel ning töötanud koos kuulsuste ja tippmodellidega.
Ilham Mestour on väga inspireeriv ning professionaalne. Just tema nimetatigi Balmain Hair Couture’i uueks kunstiliseks juhiks.

Samal päeval, kui ta uuele ametikohale asus, oli tal vestlus Balmain’i meeskonnaga. Seal selgitas rahvusvaheline Education Director Kasper Heemskerk Balmain Hair brändi kohta lähemalt ja ka mainis, et Balmain on esimene moebränd, millel on oma juuksehooldus sari ning juba see on Balmain Hair Couture kaubamärgi ainulaadne müügiargument. Balmain Hair juuksehooldus sarjas on lai valik tooteid kõikidele juuksetüüpidele. Nüüd, mil Ilham on sellesse rolli astunud, ootab ta põnevusega, mida ta saaks aidata parendada ning kuidas ettevõttesse panustada.

Ta usub, et üks võimalik viis selleks on luua rohkem tooteid, mis on mõeldud lokkis juustele.
Ilham Mestouril on Amsterdamis isiklik Dutch Beauty Academy .

Moenädala veteranina on ta soenguid kujundanud Armani, Burberry, Gucci, Valentino, Givenchy, Max Mara, Fendi, Rick Owensi, Ferragamo ja Zac Poseni moeetendustel. Mestour on teinud koostööd paljude kuulsute, tippmodellide ning siniverelistega. Tema muljetavaldavasse klientide nimekirja kuuluvad Hollandi kuninganna Maxima, Naomi Campbell, Kate Moss, Farida Khelfa, Imaan Hammam, Carla Bruni, Amina Muaddi, Mona Zaki, Samira Said, Nadine Nassib ja paljud teised.

“Olen Balmain Hair Couture’i teadnud juba üle 20 aasta ja meie sõprus on nüüdseks tipnenud kauni koostööga, kus me jagame sama visiooni ja kirge,” räägib Mestour Vogue Araabiale. “Olen selle uue seikluse pärast väga põnevil.”

Balmain Hair Couture’il on Hollandiga sünergiline side – bränd tuli turule pärast seda, kui Pierre Balmain alustas koostööd noore Hollandi parukameistri Dick Gulikeriga.

Allikad:
Numeromag
Ilham Mestour Bio
Vogue

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga