fbpx

BALMAIN HAIR nahast kosmeetikakott / Love Collection Cosmetic Styling Bag

49.95

Laost otsas

Piiratud väljaandes Love Collection kosmeetikakott sisaldab reisisuuruses siidjat läikeparfüümi, tekstureerivat soolaspreid ja argaania niisutavat eliksiiri. Ideaalne kombinatsioon soengute kujundamiseks liikvel olles.

Love Collection toodetele on lisatud kaunis kaart, kuhu oma armsamale isiklik sõnum kirjutada.

Läikesprei / Silk Perfume, 50ml
Läikesprei soengu viimistlemiseks. Sisaldab toitvat argaaniaõli. Harutab lahti pusad ning parandab kahjustatud juuksed, tagades kauakestva läike ja kaitse välismõjude eest. Siidiproteiin ja argaaniaõli säilitavad optimaalse niiskustaseme juustes, parandavad ning kaitsevad kahjustunud, kuivi ja nõrkasid juukseid kahjulike keskkonnamõjude eest. Teeb juuksed läikivaks ja säravaks. Balmaini signatuurlõhnaga.

Tekstuuri andev soolasprei / Texturizing Salt Spray, 50ml
Volüümi andev soolasprei, mis defineerib, lisab tekstuuri ning kohevust. Niiskuskaitsega. Lisab juustele tekstuuri ja kohevust. Võimaldab luua kauneid ning vastupidavaid rannalokke. Siidiproteiin ja argaaniaõli säilitavad optimaalse niiskustaseme juustes, parandavad ning kaitsevad kahjustunud, kuivi ja nõrkasid juukseid kahjulike keskkonnamõjude eest. Balmaini signatuurlõhnaga.

Argaaniaõli eliksiir / Argan Elixir, 20ml
Argaaniaõli eliksiir on teisisõnu unikaalne niisutav seerum juustele. Toode on vee baasil ning ei jäta juustesse õlile iseloomulike jääke. Taastava toimega seerum orgaanilise argaaniaõliga lisab juustele pehmust, siledust ja elujõudu. Siidiproteiin ja argaaniaõli säilitavad optimaalse niiskustaseme juustes, parandavad ja kaitsevad kahjustunud, kuivi ning nõrkasid juukseid kahjuliku keskkonnamõju eest. Annab juustele teemantläike, niisutab ja silub kahjustatud juukseid. Balmaini signatuurlõhnaga.