fbpx

BALMAIN HAIR napa nahast juukseklamber / Barrette pour Cheveux Bow

299.95

Laos

Les Accessoires 2022. aasta kevad/suve kollektsiooni kuuluv piiratud väljalaskega lipsuga juukseklamber on kujundatud neoonaktsentidega ja 18K kullatud logoplaadiga, millele on graveeritud Balmain Hair logo. Pehme ja elastse napa nahaga aksessuaar esitleb uue ajastu välimust seotuna klassikalise Balmain´i ajalooga.
Kinnitage oma juuksed klassikaliseks madalaks või keskmiseks hobusesabaks ja rõhutage välimust Barette pour Cheveux Bow lipsuga. Barrette klambrit on lihtne kinnitada ja lips säilitab alati oma kauni ning luksusliku kuju.
– Ainulaadse disainiga stiilne juuste aksessuaar
– Kaunilt graveeritud 18K kullatud logo
– Valmistatud kõrgekvaliteedilisest napa nahast
– Juukseehe on luksuslikus kinkekarbis

Esmakordselt valmistas napa nahka 1829. aastal Emanuel Manasse. See on väga hinnaline ja kõrge kvaliteediga töödeldud nahk. Selle töötlusega nahka peetakse maailmas kõige kvaliteetsemaks nahaks. Vaatamata sellele, et see nahk on pehme, on see ka väga vastupidav ning tugev. Napa nahaks on valitud ainult kõrgeima kvaliteediga nahad; nahk mis ei sisalda arme, vigastusi, kriimustusi ega muid füüsilisi puudusi ning defekte. Napa valmistamiseks valitud naha kvaliteedi tõttu on materjal ise oluliselt kallim tavaliste nahkadega võrreldes.