fbpx

BALMAIN HAIR siidist padjapüür / Mulberry Silk Pillow Case

(1 ülevaade)

109.00

Laos

Siidil magamine on üks kõige paremini hoitud saladusi hoidmaks juuste säravat ja kaunist väljanägemist. Siidi looduslikud omadused on ühtaegu kasulikud nii nahale kui juustele. Padjapüüri siidine sile pind vähendab juustes kahu ja aitab vältida pusade teket, juuste katkemist ning lõhenenud juukseotsi.
100% Mulberry siid – kõrgeima kvaliteeditasemega siid, mida on võimalik osta! Parimaks siidist padjapüüriks loetakse 100% puhtast mooruspuu (Mulberry) siidist valmistatud padjapüüri.
Mooruspuu siid pärineb Bombyx mori siidiussist – liigist, kelle toitumine koosneb eranditult mooruspuu lehtedest. Maailma parimat siidi kasvatatakse ja kootakse Hiinas, kus ollakse siidi valmistanud juba üle 4000 aasta. Mooruspuu siidniidid on parimad maailmas – need on siledamad, tugevamad ja ühtlasema värviga kui ükski teine ​​siidisort. Üksik siidkiud on tugevam kui sama läbimõõduga teraskiud. Samal ajal on see sile ja luksuslik nii puudutades kui ka katsudes. Mooruspuu siidist padjapüür on sile ja hõõrdevaba – aitab ära hoida “padjasoengut”, kahu ja ka nahal unekortse, võimaldades samal ajal nahal ja juustel säilitada väärtuslikku niiskust. Kui otsite luksuse ja ilu parimat kombinatsiooni, ostke puhta mooruspuu (Mulberry) sildiga padjapüür.